Články o programování

Affiliate

Po zaregistrování k affiliate programu Vám bude na email zaslán odkaz z Vaším affilate kódem. Pokud se někdo přihlásí na kurz přes tento odkaz, bude Vám po zaplacení kurzovného vyplacena odměna 20%.

Pokud přijde uživatel pomocí Vašeho affiliate odkazu, pak má kód platnost 1. rok. To zmanená, že pokud se uživatel zaregistruje kdykoli v průběhu roku od první návštěvy přes Váš odkaz, pak Vám stále patří odměna, a to i případě, že už Váš odkaz nebyl pro tuto registraci použitý (prohlížeč si jej pamatuje).

Podmínky pro registraci k affiliate

  1. Po zaregistrování dostanete email s affiliate kódem, který bude sloužit jako součást odkazu vedoucího na web a který umožní identifikovat, že uživatel přišel pomoví Vašeho odkazu
  2. Součástí emailu s affiliate kódem Vám budou zaslány přístupové údaje, k Vašemu affiliate účtu, kde můžete sledovat statistiky přístupů a registrací přes Váš affiliate kód.
  3. Výše odměny za doporučeného účastníka, který se zaregistruje a řádně zaplatí poplatek za kurz, je Vaše odměna ve výši 20%.
  4. Odměny si můžete nechat kdykoli vyplatit, maximálně však jednou za týden.
  5. Doba pamatování Vašeho affiliate kódu je 365 dní od posledního proklinutí na Váš affiliate odkaz.
  6. Nebudou Vám poskytovány údaje o účastnících, dostanete jen informace o počtech účastníků, kteří se přihlásili pomocí Vaše affiliate kódu.
  7. Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za zneužití Vašich přístupových údajů k affiliate účtu. Přístupové údaje si dobře uchovejte v soukromí a niko je nepředávejte.
  8. Affiliate můžete ukončit, kdykoli se rozhodnete.
  9. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit podmínky pro využití affiliate. Jakékoli změny budou minimálně 2 měsíce předem oznámeny.

Cenné zkušenosti
do vaší schránky
Nechte mi prosím e-mail,
na který vám občas pošlu zajímavé tipy a pracně nabyté materiály.
Sdílejte stránku
s přáteli,  díky!
Provozovatel webu: Michal Nosavcov, Nad Babím dolem 401, 250 64 Měšice
tel: 603 323 878, email: michal@programovaniwebu.cz, IČ: 64845915 | Ochrana osobních údajů | Affiliate